پنجشنبه, 10 فروردین,1402
آدرس ایمیل
info[@t]beh-zone.ir

بهترین برند دستگاه تصفیه آب کدام است؟

print
بهترین برند دستگاه تصفیه آب کدام است؟

اگر شما در حال مطالعه این مطلب هستید احتمالاً قصد خرید دستگاه تصفیه آب رادارید.و هنوز در مورد اینکه چه برند دستگاه تصفیه آبی و با چه خصوصیاتی را تهیه کنید، به نتیجه نرسیده‌اید.

در این مطلب بین دو برند دستگاه تصفیه آب برند زینود، تولید شرکت تصفیه مارکت و برند دستگاه تصفیه آب آکوا پرو بررسی و مقایسه‌ای انجام می‌دهیم و در نهایت نتیجه می‌گیریم که کدام برند دستگاه تصفیه آب، گزینه مناسب و انتخاب نهایی شماست.

 

دو سال پیش من هم این سوال را داشتم که ابتدا باید از چه برند دستگاه تصفیه آب و از کدام شرکت، دستگاه تصفیه آب تهیه کنم و اینکه چه دستگاه تصفیه آبی با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داشتم، برای من مناسب بود.دو شرکت تصفیه مارکت و شرکت رادگستر نوین، دو رقیب دیرینه هم بودند و هستند که در زمینهٔ تولید، واردات و توزیع دستگاه‌های تصفیه آب فعالیت و باهم رقابت دارند.حال می‌خواهم نتایج تحقیقاتم را در مورد شرکت‌های تصفیه مارکت و رادگستر نوین و همچنین دو شرکت پاک آب و شرکت آبین با شما به اشتراک بگذارم.

 

شرکت تصفیه مارکت

دستگاه‌های تصفیه آب باکیفیت‌تری نسبت به رقبای خود تولید می‌کند. (دستگاه تصفیه آب با برند زینود (xinode))

 

شرکت رادگستر نوین

دستگاه‌های تصفیه آب ارزان‌قیمت‌تری نسبت به شرکت تصفیه مارکت دارد. (دستگاه تصفیه آب برند آکواپرو)

 

شرکت پاک آب

هم دقیقاً دستگاه‌های تصفیه آب عین شرکت رادگستر نوین عرضه می‌کند.

 

شرکت آبین

این شرکت نیز تنوع زیادی در برند دستگاه‌های تصفیه آب دارد که به‌صورت تخصصی تمرکز روی یک برند یا محصول خاصی ندارد.

اگر به‌صورت اجمالی نظری بین این شرکت‌ها بیاندازیم؛

۱. شرکت تصفیه مارکت

۲. شرکت رادگستر نوین

۳. شرکت پاک آب

۴. شرکت آبین

 

با کمی تحقیق و بررسی می‌توانیم به این نتیجه برسیم که شرکت تصفیه مارکت با توجه به اینکه به‌صورت تخصصی، تمرکز خود را روی یک برند با عنوان دستگاه تصفیه آب خانگی زینود گذاشته، توانسته که مزیت‌های زیر رو نسبت به رقبای خود به دست آورده و از آن‌ها پیشی بگیرد.

 

مزایای دستگاه‌های تصفیه آب شرکت تصفیه مارکت

کیفیت بالاتر قطعات نسبت به سایر برندهای دستگاه تصفیه آب موجود در بازار

تولید انحصاری دستگاه تصفیه آب مدل کیسی با ظاهری بسیار زیبا

تمرکز به صورت اختصاصی روی تولید دستگاه تصفیه آب برند زینود (xinode) مدل زیر سینکی و مدل کیسی

گارانتی مهلت تست ۷ روزه دستگاه تصفیه آب و ضمانت تعویض بدون قید و شرط دستگاه تصفیه آب

قطعات دستگاه تصفیه آب چقدر اهمیت دارد؟

شرکت تصفیه مارکت و رادگستر نوین هر دو دستگاه تصفیه آب را ارائه می‌کنند با این تفاوت که شرکت تصفیه مارکت هم تولیدکننده قطعات دستگاه تصفیه آب است و هم واردکننده و توزیع‌کننده دستگاه‌های تصفیه آب برند زینود و به‌صورت اختصاصی.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب کدام است؟

 

دستگاه تصفیه آب خانگی به دودسته تقسیم‌بندی می‌شوند

۱. دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

۲. دستگاه تصفیه آب کیسی

 

حال می‌خواهیم بدانیم که کدام یک از این دستگاه‌های تصفیه آب و با چه برندی، برای ما مناسب است و این موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت و در نهایت بررسی می‌کنیم که کدام برند دستگاه تصفیه آب، برای تهیه و خرید، بهترین گزینه است.

شاید اگر به صورت حضوری به بازار مراجعه کنید و از فروشندگان سوال بپرسید که کدام برند دستگاه تصفیه آب بهتر است؟ به شما برند خودشان را پیشنهاد دهند و درنهایت نظر شما را به مزایای برند خویش جلب و افکار شما را از معایب برند دستگاه خودشان دور کنند؛ یعنی در حقیقت شمارا قانع می‌کنند که از برند دستگاه تصفیه آبی که خودشان برای فروش عرضه می‌کنند تهیه نمائید.

اما خوشبختانه شما در حال مطالعه مطلبی هستید که می‌تواند در تصمیم‌گیری نهایی به شما کمکم کند. حتی اگه که شما اطلاعاتی هرچند ناچیز از دستگاه تصفیه آب داشته باشید و یا اینکه از افرادی هستید که در حال حاضر از دستگاه تصفیه آب استفاده می‌کنید و … این مطلب برای شما مفید است.

حتماً متوجه این مسئله شده‌اید که با توجه به تحریم‌های بین‌المللی و ممنوعیت ورود قطعات، برندهای دستگاه تصفیه آبی که در ایران تولید می‌شوند، از لحاظ کیفیت در سطح قطعات دستگاه تصفیه آب وارداتی هستند.

 

مزیت دستگاه تصفیه آب ایرانی به دستگاه‌های تصفیه آب وارداتی و خارجی؛

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

وجود قطعات و لوازم مصرفی دستگاه تصفیه آب

قیمت پایین‌تر نسبت به دستگاه‌های تصفیه آب خارجی

 

مشکلاتی که در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب ایجاد می‌شود؛

اصل نبودن دستگاه تصفیه آب

کیفیت پایین قطعات دستگاه تصفیه آب

کمیاب بودن و قیمت بالای قطعات دستگاه تصفیه آب

مشکلات مربوط در زمان تحریم‌ها،

که از جمله مهم‌ترین موارد و مشکلات دستگاه تصفیه آب است که می‌توان به آن‌ها اشاره نمود.

 

دستگاه تصفیه آب تصفیه مارکت

 

حالا اگه بخواهیم معیار بهتر بودن دستگاه تصفیه آب و میزان فروش آن در نظر بگیریم دستگاه تصفیه آب خانگی برند زینود (XINODE) پیروز میدان می‌شود. چون بالاترین فروش را هم در بین رقبای داخلی و هم در بین دستگاه‌های تصفیه آب خارجی از آن خود کرده است.

و دلیل این امر نیز، این است که دستگاه تصفیه آب برند زینود توسط شرکت تصفیه مارکت تولید شده است. این دستگاه تصفیه آب هم از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و هم از لحاظ ظاهر دستگاه و همچنین قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش و گارانتی این دستگاه، نیز گواهی بر این مدعاست.

اگر شما تجربه‌های قبلی در این زمینه را دیده باشید خیلی خوب می‌دانید که خریداران برندهای دستگاه تصفیه آب وارداتی ضررهای زیادی را تجربه کرده‌اند و دستگاه‌هایشان فقط به خاطر نبود یک قطعه کوچک از کار افتاده و بدون استفاده باقی‌مانده است.

دستگاه‌های تصفیه آب با برند زینود که توسط شرکت تصفیه مارکت تولید و عرضه‌شده است همگی دارای ۷ روز مهلت تست دستگاه و یک سال گارانتی طلایی است.

شما برای تهیه دستگاه تصفیه آب با برند زینود (XNODE) می‌توانید خرید خود را با ۱۰ درصد تخفیف، مخصوص اولین خرید با کد تخفیف (THE FIRST) از فروشگاه تصفیه مارکت انجام دهید.

امتیاز شما به این مطلب چنده؟
بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی امریکایی قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی دیجی کالا بهترین برند دستگاه تصفیه آب کدام است قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی بهترین دستگاه تصفیه آب کدام است قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین دستگاه تصفیه آب آکواریوم بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران بهترین برند های دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین مارک دستگاه تصفیه آب بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران بهترین دستگاه تصفیه آب قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی دستگاه تصفیه آب خانگی قابل حمل قیمت دستگاه تصفیه آب دستگاه تصفیه آب چیست دستگاه تصفیه آب خانگی دیجی کالا دستگاه تصفیه آب اقساطی دستگاه فیلتر تصفیه آب دستگاه تصفیه آب خانگی دستگاه تصفیه آب در ترکیه دستگاه تصفیه آب به انگلیسی دستگاه تصفیه آب صنعتی دستگاه تصفیه آب آکوا دستگاه تصفیه آب رومیزی دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ دستگاه تصفیه آب ترکیه دستگاه تصفیه آب به ترکی دستگاه تصفیه آب

نظرات کاربران
هیچ نظری ثبت نشده است

نام شما
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظرات


بیشتر بخوانید
راهنمای خرید بهترین کرم دور چشم
ابتدا مشخص کنید کرم دور چشم را برای چه مصرفی نیاز دارد و بعد به سراغ برند و مارک بروید . در این صورت بهترین خرید را انجام خواهید داد. برای مثال  افراد در سنین بالا و با پف شدید دور چشم نیاز به کرم مت...
ادامه مطلب >
لپ تاپ استوک چطور تهیه کنم + مزایا و معایب
استوک (Stock) در زبان انگلیسی به معنی کالای ذخیره و یا موجود در انبار میباشد ولی در زبان فارسی برای انواع کالاهای دست دوم بکار برده میشود.
ادامه مطلب >
چطور دستگاه تصفیه کننده آب مناسب تهیه کنم ؟
آب ماده ای بسیار ضروری برای بدن ماست اما نوشیدن آبی که پر از مواد شیمیایی و آلاینده های دیگر باشد نه تنها هیچ سودی ندارد بلکه آسیب های زیادی هم به بدن وارد می کند. تصفیه کن های آب، مواد شیمیایی، باکت...
ادامه مطلب >
تابه رژیمی چیست + راهنمای انتخاب و خرید
یکی از تابه هایی که امروزه شدیدا مد شده است، همین تابه های رژیمی هستند. تابه رژیمی معمولا دو طرفه هستند و هنگام پخت و پز درها روی هم بسته و کاملا قفل می شوند. در نتیجه با کمک بخار آب و بدون نیاز به آ...
ادامه مطلب >
راهنمای خرید آکواریوم
آبزی‌دان یا آکواریوم (به انگلیسی: Aquarium) محیطی مصنوعی برای نگهداری آبزیان است. آکواریوم ظرفی است شیشه‌ای که در آن گیاهان و جانوران آبزی (معمولاً ماهی‌ها) نگه داشته می‌شوند. ماهیگیران از آبزیان برا...
ادامه مطلب >
راهنمای انتخاب و خرید شیر خشک برای نوزاد
پودر شیر یا شیرخشک گونه‌ای فراورده شیری است که در آن شیر تبخیر شده و به یک مادهٔ خشک تبدیل می‌شود. هدف از تولید پودر شیر حفظ بهتر آن است، عمر مفید پودر شیر به مراتب طولانی‌تر از شیر مایع است و به علت...
ادامه مطلب >
همه چیز درباره خرید صندلی غذاخوری
امروز انتخاب میز غذاخوری و صندلی‌های آن كه چیدمان و هماهنگی خاصی دارند بسیار متداول است. پس پیش از این‌كه صندلی‌هایی برای میز غذاخوری خود بخرید، مطمئن شوید كه با میز، اتاق، و حتی ابعاد مهمانان شما ه...
ادامه مطلب >
راهنمای خرید شلوار جین مردانه
شلوار لی یا شلوار جین، یکی از محبوب‌ترین پوشاکی است که علاوه بر مقاومت بالا، ظاهری شیک و جذاب را به فرد منتقل می‌کند. شلوارهای لی مردانه برند کروم با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه و بهترین کیفیت د...
ادامه مطلب >
راهنمای تشخیص و خرید هندوانه شیرین
 تابستان فصل میوه های خوش طعمی مانند هندوانه است. اگر می خواهید یک هندوانه شیرینی، زبر  و آبدار خریداری کنید به شما پیشنهاد می کنیم با این ترفندها هندوانه رسیده و شیرین را تشخیص دهید.
ادامه مطلب >