ﺳﻪشنبه, 11 مهر,1402
آدرس ایمیل
info[@t]beh-zone.ir

راهنمای انتخاب و خرید دستگاه حضور و غیاب و معرفی وبسایت های معتبر


راهنمای انتخاب و خرید دستگاه حضور و غیاب و معرفی وبسایت های معتبر

اکثر کارمندان و کارگران کارخانه‌ها و محیط‌های صنعتی باید به منظور کنترل تردد از دستگاه حضور و غیاب که در محیط کاریشان نصب شده، عبور کنند. قبلا کنترل حضور و غیاب به صورت سنتی انجام می‌شد که معمولا با خطا و اشتباهات زیادی همراه بود. اما در شرایط حاضر سیستم حضور و غیاب هوشمند در اغلب محیط‌های کاری وجود دارد که از طریق اثر انگشت، چهره یا کارت پرسنلی کارمندان و کارگران زمان ورود و خروج آن‌ها را ثبت می‌کند.

مدت زمان نسبتا زیادی نیست که برای کنترل عبور و مرور در سازمان های کلان و واحدهای صنعتی بزرگ، صاحبان مشاغل از دستگاه های حضور و غیاب استفاده می کنند. این دستگاه ها امروزه از تنوع بسیار زیادی برخوردار شده اند و همین امر پروسه خرید دستگاه حضور و غیاب را به مراتب برای خریداران این نوع وسایل دیجیتالی کمی سخت و پیچیده کرده است.با ما همراه باشید.

 

نکات مهم هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب:

روش شناسایی افراد: دستگاه های حضور و غیاب امروزه مطابق با الگوریتم های مختلفی فرآیند ثبت حضور کارکنان و پرسنل را انجام می دهند. برخی از آنان از تکنولوژی اثر انگشت و یا کف دست استفاده می کنند و برخی دیگر از فناوری شناسایی چهره و برخی دیگر نیز بصورت کارتی این عمل را انجام می دهند. به همین خاطر اولین نکته در خصوص خرید یک دستگاه حضور و غیاب مناسب برای شما، شناخت نوع شناسایی مورد نیاز شما با توجه به نوع حرفه و فعالیت شما می باشد؛ مثلا برای کارگاه های چوب بُری استفاده از دستگاه هایی با قابلیت ثبت اثر انگشت کاملا بی فایده است. (زیرا انگشت اغلب کارگران در کارگاه های چوب زخمی و برجسته می باشند و قابلیت شناسایی از سوی سنسورهای دستگاه را ندارند.)

 

ظرفیت دستگاه: ظرفیت دستگاه های حضور و غیاب شامل دو پارامتر است؛ یکی تعداد ترددهای عبوری از دستگاه است و دیگری مشخصات تعداد نفراتی است که اطلاعات آنان برای ثبت در هنگام ورود و خروج خود در دستگاه ها اسکن می شوند. اصولا در میان مدل های هم رده، این ظرفیت دستگاه ها هستند که سبب ایجاد اختلاف قیمت میان آنان می گردند. در ضمن فراموش نکنید که ظرفیت اطلاعاتی و ترددی این نوع از دستگاه دارای قابلیت حذف و پاکسازی نیز می باشند و از این نظر نباید نگرانی داشته باشید!

 

نوع ارتباط: دستگاه های حضور و غیاب یا از طریق شبکه اطلاعات خود را به منبع ارسال می کنند یا بصورت بی سیم عمل کرده و یا تنها سازگار با استفاده از کارت های حافظه (فلش) هستند. اینکه شما قصد خرید کدام یک از این نوع دستگاه ها با روابط ارتباطی مختلف را دارید، تنها مربوط به محیط کاری شما می باشد و قدری هم به سلیقه و نظر شما بستگی دارد.

 

سرعت محصول: از دیگر نکات مهمی که توصیه می کنیم هنگام خرید یک دستگاه ثبت کننده ورود و خروج کارکنان به آن توجه داشته باشید، CPU دستگاه مورد نظرتان است. یادتان باشد قصد شما از خرید و استفاده چنین دستگاه هایی، استفاده ازوقت در بهترین شرایط ممکنه می باشد و اگر سرعت دستگاه یا همان بخش سخت افزاری آن (CPU) از توانایی کم و محدودی برخوردار باشد، دستگاه شما مدام دچار اختلال شده و عمل ثبت هر ترددی نیز در آن به سختی انجام می پذیرد.

 

قابلیت های جانبی: اگر دستگاهی که قصد خرید آن را کرده اید از قابلیت های جانبی همچون: ماژول کارتخوان (برای مواقعی که شناسایی تنها از طریق کارت کارکنان میسر می باشد)، سیستم کنترل تردد (access control)، باتری جانبی و غیره نیز برخوردار باشد، شما می توانید با خیال آسوده تری از آن برای هر موقعیت مکانی و زمانی استفاده نمایید. ناگفته نماند وجود قابلیت های اضافه بر روی دستگاه های حضور و غیاب سبب افزایش قیمت آن ها نیز خواهد شد.

 

قیمت دستگاه حضور و غیاب: عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت دستگاه حضور و غیاب تاثیر بگذارد که شاید هزینه های غیر فنی؛ یعنی هزینه های مربوط به وارد کردن این قبیل دستگاه ها از مرزهای کشور بیشترین سهم را در تعیین قیمت آن ها داشته باشد! به هر حال فراموش نکنید که شما همیشه باید به دنبال بهترین ها با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، بروید و مستحق تجربه یک خرید باکیفیت هستید.

 

بنابر اعلام همگردی، برای راه‌اندازی سیستم حضور و غیاب، اطلاعات همه کارمندان مانند اسکن اثر انگشت یا تشخیص چهره به دستگاه داده می‌شود. در نتیجه دستگاه کنترل تردد اطلاعات ورودی را آنالیز می‌کند. در واقع نرم‌افزار حضور و غیاب اطلاعات تصویری را به اطلاعات رمزنگاری شده در حافظه دستگاه تبدیل می‌کند.

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب از وبسایت‌های معتبر

 

سپس ذخیره سازی اطلاعات با مشخصات کارمندان در حافظه‌ی دستگاه اتفاق می‌افتد. در روزهای بعدی کارمند مورد نظر برای ثبت زمان ورود یا خروج خود در گیت تردد به دستگاه نزدیک می‌شود. در ادامه اطلاعات هویتی او دوباره ثبت شده و مجددا اطلاعات رمزنگاری خواهند شد. بعد از آن اطلاعات جدید با محتویاتی که در روزهای قبل ذخیره شده مقایسه شده و در صورتی که با محتویات قبلی دستگاه مطابقت داشته باشد، فرآیند تایید هویت انجام می‌گیرد.

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب از وبسایت‌های معتبر

 

آگاهی از نحوه کار دستگاه حضور و غیاب هوشمند:

در حال حاضر مجموعه‌هایی وجود دارند که دستگاه‌های حضور و غیاب را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در واقع اگر به دلیل موقعیت شغلی خود خواهان استفاده از این گونه دستگاه‌ها باشید، می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق وبسایت‌های معتبر انواع این دستگاه را مشاهده کرده و حتی درباره آن‌ها مشاوره بگیرید. اما به خاطر داشته باشید که برای آگاهی از قیمت دستگاه حضور و غیاب و تجربه یک خرید مناسب باید به سایت‌های معتبری در این زمینه مراجعه کنید. در ادامه این گزارش سه وبسایت معتبر معرفی خواهند شد که انواعی از بهترین دستگاه حضور و غیاب را به مشتریان ارائه می‌دهند.

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب از وبسایت‌های معتبر

 

شرکت طرح و پردازش غدیر:

امروزه سامانه‌های هوشمند به ما کمک می‌کنند تا بسیاری از کارها را سریع‌تر و در زمان کوتاه‌تری انجام دهیم. برای نمونه، کنترل حضورغیاب از جمله دغدغه‌های مهم سازمان است و اگر به صورت سنتی انجام شود زمان زیادی می‌یرد. اما اکنون درباره تردد پرسنل نگرانی وجود ندارد.

 

شرکت طرح و پردازش غدیر با سابقه ۱۸ ساله، بهترین ارائه دهنده‌ی راهکارهای نرم‌افزاری و سخت‌ افزاری کنترل حضور و غیاب محسوب می‌شود. مهم‌ترین عوامل موثر بر انتخاب سامانه حضور و غیاب دقت بر محیط استفاده دستگاه و تعداد کاربران سازمان است.

 

گروه مهندسی رسا:

دستگاه حضور و غیاب در حال حاضر یک وسیله ضروری برای اکثر محیط‌های اداری و صنعتی محسوب می‌شود. در واقع مدیران ادارات و کارخانه‌ها مایل هستند به جای کنترل تردد سنتی و پذیرفتن خطا، از سامانه‌های هوشمند در این زمینه کمک بگیرند. گروه مهندسی رسا در زمینه تولید انواع دستگاه حضور و غیاب فعالیت دارد و خدمات متنوعی را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

 

آرین طراح سناباد:

امروزه مدیران جهت نیل به اهداف سازمانی نیاز دارند با سرعت، دقت و اطمینان بیشتری روند امور را نظارت کنند. از جمله مواردی که همیشه دغدغه مدیران بوده، کنترل تردد پرسنل است. به همین منظور آرین طراح سناباد با ارائه مقرون به صرفه ترین قیمت دستگاه حضور و غیاب، گیت تردد و اکسس کنترل توانسته بخشی از مشکلات موجود در اغلب مجموعه‌های خصوصی و دولتی رفع کند.

 

روش نگهداری از دستگاه حضور و غیاب:

-همیشه برای وصل کردن دستگاه به برق از محافظ ولتاژ استفاده کنید، زیرا نوسان برق می‌تواند به دستگاه شما آسیب جدی وارد کند.

-دستگاه را در قسمتی نصب کنید که سایه بان داشته باشد، نفوذ آب به دستگاه و تماس نور مستقیم خورشید می‌تواند به دستگاه شما آسیب جدی بزند.

-بهتر است زمانی که محل کار تعطیل می‌شود، دستگاه را تا زمان باز شدن محل کار خاموش کنید. این کار سبب افزایش طول عمر دستگاه می‌شود.

-هر چند روز یک بار دستگاه را گردگیری کنید، بهتر است قسمت‌هایی را که با چربی دست در تماس هستند، مثل حسگر اثر انگشت را با پد الکلی تمیز کنید. هرگز الکل را روی دستگاه اسپری نکنید.

امتیاز شما به این مطلب چنده؟
راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب بهترین دستگاه حضور و غیاب سیستم های حضور و غیاب هوشمند بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره خرید دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت نرم افزار حضور و غیاب با اثر انگشت خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم قیمت دستگاه حضور و غیاب دیجی کالا خرید دستگاه حضور و غیاب خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان خرید دستگاه حضور و غیاب در شیراز خرید دستگاه حضور و غیاب در اصفهان خرید دستگاه حضور و غیاب مشهد خرید دستگاه حضور و غیاب پالیزافزار خرید دستگاه حضور و غیاب دنیای پردازش قیمت دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره قیمت دستگاه حضور و غیاب نانو تایم قیمت دستگاه حضور و غیاب zkteco خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی قیمت دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم قیمت دستگاه حضور و غیاب قیمت دستگاه حضور و غیاب ماداکتو قیمت دستگاه حضور و غیاب کارا 2000 قیمت دستگاه حضور و غیاب غدیر قیمت دستگاه حضور و غیاب تایمکس

نظرات کاربران
هیچ نظری ثبت نشده است

نام شما
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظرات


بیشتر بخوانید
راهنمای خرید زولبیا و بامیه
بامیه یکی از شیرینی‌های خاورمیانه است. همچنین در بسیاری از کشورها به عنوان تولومبا (ترکی استانبولی: tulumba‎) نیز شناخته می‌شود چون این دسر در غذاهای سرزمین شام از امپراتوری عثمانی سرچشمه گرفته‌است و...
ادامه مطلب >
راهنمای خرید کوله پشتی مدرسه
با بازگشایی مدارس در آغاز سال تحصیلی، اشتیاق دانش آموزان جهت خرید وسایل نو از جمله: کیف و کفش و غیره افزایش می ‌یابد.
ادامه مطلب >
راهنمای خرید دستمال کاغذی مرغوب!
دستمال کاغذی یکی از پرمصرف ‌ترین کالاهای بهداشتی سراسر جهان است که در انواع مختلف و به شکل بسیار گسترده ‌ای تولید، عرضه و مصرف می‌ گردد.
ادامه مطلب >
راهنمای خرید اینترنتی طلا
تا چند سال پیش کسی فکر نمی کرد که بتوانیم به صورت اینترنتی و آنلاین طلا خرید و فروش کنیم اما اکنون این روش رونق پیدا کرده است اما برای خرید باید خیلی دقت کنیم. در ادامه به نکاتی برای خرید آنلاین طلا ...
ادامه مطلب >
ورق استیل نگیر را گران نخرید!
ورق استیل نگیر یکی از پر کابردترین نوع فولاد ضد زنگ می باشد که مزایا و قابلیت های زیادی دارد.
ادامه مطلب >
نکته هایی مهم برای خرید الماس
الماس (وام‌واژه از زبان عربی) دانه تبلور کربن است و جزو سنگ‌های قیمتی به‌شمار می‌آید. الماس سخت ترین ماده موجود در طبیعت است.
ادامه مطلب >
گیج فشار چیست؟
گیج فشار روشی برای اندازه گیری شدت سیال گاز یا نفت، آب در سیستم های لوله کشی و زیردریایی و یا بخار در ماشین های تحت فشار برای اطمینان از عدم وجود نشتی یا تغییر فشار در محیط صنعتی است که بر عملکرد سیس...
ادامه مطلب >
راهنمای خرید ماهیتابه
ماهی‌تابه یا تابه یکی از وسایل آشپزخانه است که برای گرم کردن یا سرخ کردن گوشت، ماهی، کوکو و غیره به کار می‌رود. به ماهی‌تابه ماهی‌تاوه یا ماهی‌توه نیز گفته می‌شد.
ادامه مطلب >
وارد کننده و تامین کننده مواد اولیه شیمیایی
مواد اولیه، ورودی یا منابعی هستند که تولیدکنندگان برای تولید محصولات نهایی خود از آن‌ها بهره می‌برند؛ یا به بیان دیگر، این مواد، مانند شمش خام فلز یا مواد شیمیایی تصفیه نشده، فرآوری نشده‌اند و صنایع ...
ادامه مطلب >