ﺳﻪشنبه, 18 بهمن,1401
آدرس ایمیل
info[@t]beh-zone.ir

ویژگی های مهم که در خرید کفش طبی مناسب باید در نظر بگیرید

print
ویژگی های مهم که در خرید کفش طبی مناسب باید در نظر بگیرید

خرید کفش طبی استاندارد سرمایه‌گذاری بجایی برای سلامت پاهاست. اما آیا به نکاتی که باید برای خرید کفش طبی بدانید، واردید؟ اگر نه، این مطلب از بهزون می‌تواند اطلاعات مفیدی برایتان داشته باشد.

خرید کفش طبی مردانه می‌تواند با اهداف خاصی صورت گیرد. برخی افراد دارای پای صاف هستند که استفاده از کفش طبی باعث می‌شود گودی مورد نیاز در پا را ایجاد کرده و به مشکلاتی که در استفاده از کفش داشتند پایان دهند؛ برخی دیگر نیز ترس از آینده دارند که برای این منظور از کفش طبی استفاده می‌کنند.

 

با هر هدفی که قصد استفاده از کفش طبی دارید، باید یک سری نکات را در استفاده از این کفش‌ها بررسی کرده و سپس بر اساس این نکات اقدام به خرید کفش کنید. تقریباً همه‌ی کفش‌های طبی از جنس چرم طبیعی و مصنوعی و دارای زیره پلی اورتان هستند تا به بهترین شکل ممکن قابلیت ارتجاعی را برای پاهای شما فراهم کنند.

 

راهنمای خرید کفش طبی مردانه:

برخی از کفش‌ها سبب ایجاد درد پا و آسیب به پا می‌شوند که می‌توان با استفاده از کفش مناسب این مشکلات را برطرف کرد. کفش‌های طبی مخصوص همین کار هستند تا کاستی‌ها و مشکلاتی که با کفش‌های معمولی دارید را از بین ببرند.

 

کفش طبی مردانه مناسب چه کسانی است؟

اگر جزو یکی از گروه‌های زیر باشید استفاده از کفش طبی برای شما ضروری است که هر چه سریع‌تر باید به پزشک مراجعه کرده و برای انتخاب کفش طبی خوب از وی مشورت بگیرید.

-افرادی دچار ناهنجاری‌های متحرک مانند صافی کف پا

-افرادی که درد پای همیشگی و مشکلاتی مانند خار پاشنه و التهاب کیسه زلالی زیر پاشنه دارند

-افرادی که دچار مشکلاتی مانند قطع عضو در ناحیه پا یا قسمتی از پنجه و درد در ناحیه پا و یا بدشکلی و ناهنجاری در پا هستند.

-افرادی که دچار انواع ناهنجاری های بدن و الگوهای غلط راه رفتن را دارند باید از کفش طبی برای فراهم کردن شرایط مطلوب برای ایستادن و راه رفتن و دویدن استفاده کنند.

-افرادی که دارای بیماری‌های ضعف عضلانی مانند دیستروفی و SMA هستند که در راه رفتن روی پنجه پا راه می‌روند.

 

انتخاب کفش با دوام:

همانطور که اشاره کردم، برخی افراد به دلیل شکل راه رفتن غلطی که دارند باید از کفش طبی به منظور اصلاح آن استفاده کنند. لذا کفشی که انتخاب می‌کنید باید از استحکام کافی برخوردار باشد تا در مقابل فشاری که در اثر راه رفتن نادرست به آن وارد می‌شود را تحمل نماید.

 

بررسی قوس کف پا:

اگر جزو گروهی هستید که زیر پایتان صاف است باید از کفش طبی استفاده کنید که کفی داخل آن این قوس را در پای شما ایجاد کند. علاوه بر این کفش انتخابی باید خاصیت الاستیکی داشته باشد که در برابر خم شدن، جذب ضربه و همچنین گرفتن قوس مناسب خوب عمل کند.

قوس‌هایی کفی کفش باید با پا کاملاً هماهنگ باشند تا هنگامی که این کفش را می‌پوشید وزن بدن به صورت درست روی تمام سطح کف آن پخش شود و احساس راحتی در پا داشته باشید. قوس طولی مهم‌ترین قوس کف پا است. بنابراین کف داخلی کفش در قسمت میانی و داخلی باید برجسته‌تر باشد.

 

کفشی از جنس چرم انتخاب کنید:

کفش طبی مردانه باید از جنس چرم و انعطاف خوبی برخوردار باشد تا خنکی را در فصل تابستان و گرما را در فصل زمستان به خوبی به پا منتقل کند. امروزه جنس‌های ترکیبی مختلف و با قیمت کمتری که دارای این خاصیت هستند برای رویه کفش‌های طبی در نظر گرفته شده است.

راهنمای انتخاب و خرید کفش طبی مردانه

 

احساس راحتی پنجه پا:

نوک کفش یا همان بخش پنجه باید دارای ارتفاع و پهنای خوبی باشد؛ طوری که وقتی پا در کفش قرار دارد با آن احساس راحتی داشته و به راحتی بتوانید انگشتانتان را درون کفش تکان دهید.

استفاده از کفش نامناسب که از پنجه کوتاه و فشرده در ان استفاده شده باشد باعث بیماری‌هایی مثل انگشت چکشی، میخچه و هالوکس والگوس می‌شود.

 

انتخاب سایز و ساختار مناسب:

یقه کفش جایی است که اطراف مچ پا را می‌گیرد و زبانه کفش برگه‌ای است که در زیر بندهای کفش قرار می‌گیرد. این قسمت‌های کفش باید حاوی پدها و بالشتک‌های نرمی باشد تا فشار کمتری به پوست وارد کند.

یکی دیگر از این نکات برای کاهش فشار روی پوست پا انتخاب سایز درست است. سعی کنید هنگام خرید کفش را به زمان بعدازظهر موکول کنید که پای شما ورم کرده است. در این صورت کفش کاملاً متناسب با پای شما خواهد بود. اما اگر درست در زمان صبح ان را انتخاب کنید بعد از چند ساعت با ورم کردن پا متوجه می‌شوید که چه کلاهی بر سرتان رفته است!

همچنین این موضوع را هم در نظر بگیرید که در هنگام خرید جورابی پوشیده باشید که در تمامی ایام سال جورابی با همین ضخامت را به پا می‌کنید.

 

چند نوع کفش طبی داریم؟

کفش‌های طبی انواع بسیار مختلفی دارند. مثلا کفش‌های طبی پهن به‌درد کسانی می‌خورند که با کفش‌های معمولی به انگشتانشان فشار وارد می‌شود؛ وقتی پنچه کفش دارای فضای کافی برای قرارگیری راحت انگشت‌ها نباشد، بروز عوارضی چون بانیون و انگشت چکشی دور از انتظار نیست، اما کفش‌های طبی جلوپهن در قسمت پنجه کمی جادارترند تا انگشت‌ها از فضای آزاد بیشتری برخوردار باشند. یا مثلا برخی کفش‌های طبی، به‌طور خاص، برای صافی کف پا طراحی می‌شوند تا تسکینی برای دردهای ناشی از صافی کف پا در نواحی مچ و زانو باشند و نیز فرد بتواند با ثبات بهتری گام بردارد. برخی کفش‌های طبی هم از کفی‌های مخصوص و قابل‌تعویض برخوردارند؛ این مدلی‌ها، درواقع، برای کسانی مناسب‌ترند که زیاد سرپا می‌ایستند و پاهایشان ورم می‌کند؛ فرد می‌تواند بسته به میزان تورم از کفی‌های متفاوتی در هر روز استفاده کند. پزشک، بسته به مشکل تشخیص داده‌شده، نوع کفش طبی مناسب را معلوم می‌کند.

 

آنچه باید در مورد ویژگی‌های کفش طبی بدانید:

استحکام: کفش طبی محکم، شوک وارده به کف پاها را جذب می‌کند، کفی این کفش باید بتواند نیرو را از زمین به کف پاها و بدن منتقل نماید.
سایز و اندازه: کفش طبی باید دقیقا اندازه و فیت باشد، تنگی آن باعث فشار، کاهش خون رسانی و زخم شدن پا می‌شود. اگر هم گشاد باشد سبب ساییدگی و اختلال در انتقال نیرو می‌گردد، اینکه کفش طبی با قالب زدن یا کفی گذاشتن اندازه و مناسب پا می‌شود، حرف درستی نیست، بنابراین مراقب خریدتان باشید.
کف و قوس پا: ضخامت، سبکی و خاصیت الاستیکی به منظور جذب ضربه در ناحیه‌ی پاشنه از ویژگی‌های یک جفت کفش طبی مناسب است.
تناسب کفش با کف و قوس کف پا فوق‌العاده مهم است.
پاشنه‌ی چوبی: پاشنه این کفش‌ها از جنس چوب یا MDF است، حتی اگر طبی هم باشند به خاطر دردی که در قسمت پاشنه ایجاد می‌کنند، آنها را مورد استفاده قرار ندهید.
داخل کفش طبی: هماهنگی کف داخلی کفش با قوس کف پا از اهمیت خاصی برخوردار است، این ویژگی سبب می‌گردد وزن بدن روی تمام کف کفش پخش و شما احساس راحتی نمایید.
فضای جلوی کفش: انگشتان باید در قسمت جلوی کفش راحت باشند، تنگی،انگشتان را تحت فشار قرار می‌دهد و گشادی هم در مقابل ضربه‌های احتمالی از پا مراقبت نمی‌کند. فاصله‌ی انگشت شست تا نوک کفش، دست کم باید یک سانتی‌متر باشد.
جنس کفش: جنس چرم و منعطف ویژگی کفش طبی است، چرم گرما و سرما را به پا منتقل می‌کند، در حال حاضر از جنس‌های ترکیبی با قیمت کمتر که خواص چرم را دارند، برای رویه‌ی کفش طبی استفاده می‌شود، رویه‌ی کفش باید از جنسی باشد که هوا در آن جریان پیدا کرده و عرق نکند.
کفی قابل تعویض: اگر از این نوع کفی استفاده نمایید اندازه کفش تا حدودی کم‌و زیاد می‌شود، هنگام تعریق یا ورم پا، آنها را عوض کنید.
استحکام پشتی کفش: به استحکام این بخش از کفش که در پشت پاشنه قرار دارد، توجه کافی داشته باشید. با انگشت شست آن را فشار دهید، اگر فرو نرفت، وضعیت مناسب و ایده‌آلی دارد.
پاشنه‌ی کفش: یکی از بخش‌های مهم کفش پاشنه است، اگر کفش بدون پاشنه یا پاشنه بلند باشد، خیلی جالب و مناسب نیست، ۱/۵ تا ۴ سانتی‌متر، مناسب‌ترین اندازه برای پاشنه‌ی کفش است.
کف بیرونی( زیر) کفش: این قسمت از کفش طبی باید مقداری فرورفته( گوژ) باشد، طوری که دو انتهای کفش( پاشنه و پنجه) بالاتر از وسط آن قرار بگیرد. راه رفتن با این کفش توام با احساس راحتی است. زمانی که پاشنه با زمین برخورد می‌کند و موقعی که پنجه از زمین جدا می‌گردد، به کف و مچ پا فشار وارد نمی‌شود و پا هم آسیب نمی‌بیند.
زبانه و یقه‌ی کفش: زبانه در زیر بند کفش قرار دارد، یقه هم قسمتی از پوشش بیرونی کفش است که دور مچ پا را احاطه می‌کند، این قسمت از کفش بهتر است شامل بالشتک‌های نرم و پدهای لطیف باشد تا پوست پا فشار کمتری را تحمل نماید.
قیمت: جنس، کیفیت و دوام از جمله عوامل تعیین کننده‌ی قیمت کفش هستند، با این حال تناسب سایز و داشتن رویه‌ای با قابلیت تنفس که مانع تعریق و رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها شود، حرف اول را در انتخاب می‌زند.


بهترین کفش طبی مردانه ایرانی و خارجی

حال که با نکات و راهنمای خرید کفش طبی مردانه آشنا شده و دانستید که در هنگام خرید باید چه چیزهایی را مد نظر داشته باشید، در ادامه به نقد و بررسی انواع مختلفی از بهترین کفش های طبی مردانه می‌پردازیم.

کفش چرم طبی مهاجر مردانه m5m

 

کفش چرم طبی مردانه تبریز برند مهاجر m5m

جنس رویه چرم طبیعی
وزن کفش (یک لنگه) 150 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه

این کفش شناخته شده برای افراد میانسال است . زیره PU قوس دار و کفی طبی عالی داخل کفش و پنجه پهن، این کفش را جزو راحترین و پرفروش ترین محصولات قرار داده است. مناسب برای پیاده روی و استفاده برای محل کار و ادارات .کفش مهاجر با محوریت کیفیت در تولید، تامین و حفظ رضایتمندی مشتری و تلفیق هنر دست هنرمندان و صنعتگران تبریزی با چرم مرغوب، محصولاتی را روانه بازار نموده که توانسته رضایت مشتریان ایرانی را به دست آورد‏.

کفش طبی مردانه کد 301

 

کفش مردانه طبی کد 301

جنس رویه چرم
کفی کفش طبی , قابل تعویض
زیره کفش مقاوم در برابر سایش
سایر توضیحات چرم اشبالت
کفش طبی مردانه مدل M92m

 

کفش طبی مردانه تبریز مدل M92m

جنس رویه چرم
زیره کفش تخت
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه

این کفش با طراح ساده و شیک خود و با کمک از کپسول خنثی کننده فشار پاشنه بسیار راحت و بسیار پرطرفدار و یک کفش کالا طبی بوده و به هیچ وجه پای شما در طول روز و فعالیت‌های روزانه دچار خستگی و درد عضلات پشت پا نمی‌شوند. کفش بسیار شیک می‌باشد و همچنین استفاده ازیک نوع چرم طبیعی ترکیبی رسمی و شیک را بوجود آورده است.

پنجه پهن کفش باعث می‌شود تا پا دیرتر خسته شود.داخل کفش از جنس چرم بزی می‌باشد که در گرما رطوبت پا را جذب کرده و پای شما داخل کفش بو نمی‌گیرد.. گروه تولیدی کفش مهاجر محوریت کیفیت در تولید، ‏تامین و حفظ رضایت‌مندی مشتری و تلفیق هنر دست هنرمندان و صنعتگران تبریزی با چرم مرغوب، محصولاتی را روانه بازار نموده که توانسته رضایت مشتریان ایرانی را به دست آورد.‏

کفش طبی مردانه هومن مدل M106

 

کفش طبی هومن مدل M106

جنس رویه چرم
زیره کفش تخت
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش طبی مردانه
دارای کفی طبی پرزدار برای جذب بهتر عرق پا
دارای فرم یکسره
مناسب برای استفاده روزمره
کفش طبی مردانه شهپر کد 2385

 

کفش طبی مردانه شهپر کد 2385

جنس رویه چرم طبیعی
وزن کفش (یک لنگه) 150 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه
کفش طبی مردانه البرز مدل هامین کد 2924

 

کفش البرز طبی مردانه مدل هامین کد 2924

جنس رویه چرم طبیعی
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه

افزایش روز افزون فعالیت و کارهای روزانه باعث می شود به ناحیه کمر و پاها فشار بسیار زیادی وارد شود از این رو استفاده از کفش های مناسب و استاندارد مختص فعالیت مورد نظر می تواند در بهبود این شرایط کمک شایانی داشته باشد بخصوص ناحیه ستون فقرات و مفاصل پا که ایستادن های طولانی و پیاده روی با کفش های غیر استاندارد می تواند صدمات جبران ناپذیری را به آن ها وارد کند.

همچنین شغل های خاص و فعالیت های حرفه ای کاری و ورزشی امروزه نیازمنده کفش های اختصاصی و استانداری هستند که با در نظر گرفتن شرایط و محیط کاری بتواند در عین احساس راحتی ، ایمنی را نیز برای شخص فراهم کند تا در درجه اول سلامتی و تندرستی افراد حفظ شود. کفش های راحتی باتوجه به نوع استفاده روزمره آن می بایست داری وزن مناسب و رویه با انعطاف پذیری بالا باشند. بنابراین ضخامت کمتر زیره و جنس رویه از الیافی که موجب تنفس پا در کفش شود از ویژگی های بارز این محصول می باشد. تا در عین حفظ استاندارهای لازم برای سلامتی احساس راحتی و چالاکی را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

زیره PU تزریق : زیره این کفش ساخته شده از مواد پلی اورتان می باشد که در عین سبکی ، مقاومت بسیار بالایی در اصطکاک با زمین دارند. ضد ساییدگی حتی در طولانی مدت می باشد و از سر خوردن روی سطوح خیس و لغزنده جلوگیری می کند. همچنین روی زمین های گرم یا سرد از ترک خوردن زیره جلوگیری می کند و مانع انتقال گرما یا سرما از زمین به داخل کفش می شوند.

در ساخت این مدل کفش ها مواد پلی اورتان (PU) بصورت مایع با حرارت بالا همراه رویه کفش قالب گیری می شود تا بالاترین استحکام را در لبه های کفش ایجاد کند. رویه چرم طبیعی : استفاده از چرم طبیعی باعث تنفس پا در داخل کفش شده و احساس راحتی مضاعفی را برای شما ایجاد می کند. همچنین چرم طبیعی دارای طول عمر طولانی و مقاومت بالایی در برابر مایعات می باشد.

کفش طبی مردانه آفاق مدل 1532 رنگ قهوه ای

 

کفش طبی قهوه‌ای مردانه آفاق مدل 1532

جنس رویه چرم طبیعی
وزن کفش (یک لنگه) 425 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات رویه چرم طبیعی
آستر چرم طبیعی
کفی کاملا طبی

کفش مردانه مدل 1532 آفاق یکی از مدل های انحصاری بزرگ پای ساخته شده در گروه کفش آفاق است ، این کفش با بهره گیری از رویه و آستر چرم و یک کفی کاملا طبی علاوه بر دوام ، راحتی را نیز برای پای شما به همراه دارد. رویه چرم این کفش موجب می شود تا بزرگترین مشکل در کفش های مخصوص پاهای بزرگ یعنی دفرمه شدن کفش از کنار رفع شود و جدا شدن رویه از زیره مرتفع شود. این کفش با بهره گیری از بهترین نوع چرم میزان بوی بد پا را تا حد زیادی کاهش داده و موجب سلامتی و راحتی پای شما خواهد شد.

کفش طبی مردانه مدل اکتیو کد 01 غیر اصل

 

کفش طبی مردانه مدل اکتیو کد 01 غیر اصل

جنس رویه چرم طبیعی
وزن کفش (یک لنگه) 350 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات زیره تهیه شده از پلی اورتان
کفی چرم
رویه چرم طبیعی آستر چرم طبیعی
دوخت تبریز
دارای زیره به ارتفاع 2.5 سانتی متر

این کفش از برند کلارک طرحی ساده و شیک دارد. رنگ عسلی کفش و کفی قهوه‌ای مات ظاهری زیبا برایش ایجاد کرده است. جنس چرم این کفش به دوام و ماندگاری آن می‌افزاید. طراحی این کفش به‌گونه‌ای است که راحتی زیادی را به‌هنگام استفاده‌ی روزانه ایجاد می‌کند. این قالب دارای پنجه پهن بوده و دارای قوس های طولی و عرضی متناسب با پا باشد، ای امر خود باعث می‌شود تا کفشی بسیار مطلوب برای پیاده روی و ایستادن‌های طولانی باشد و از درد در نواحی کمر جلوگیری کند.

قسمت داخلی این کفش، کفی‌ طبی چرم قرار گرفته که گودی کف‌پا را پر کرده و همچنین دارای پد خارپاشنه بوده که فشار بدن را بطور مساوی در کف پا پخش می‌کند. زیره این کفش بسیار نرم انعطاف‌پذیر، از مواد پلی اورتان(PU) بوده که به هیچ عنوان امکان جدا شدن از رویه وجود نخواهد داشت.

کفش مردانه طبی مدل فرزین کد 2907

 

کفش مردانه طبی مشکی مدل فرزین کد 2907

جنس رویه چرم طبیعی
وزن کفش (یک لنگه) 150 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه

افزایش روز افزون فعالیت و کارهای روزانه باعث می شود به ناحیه کمر و پاها فشار بسیار زیادی وارد شود از این رو استفاده از کفش های مناسب و استاندارد مختص فعالیت مورد نظر می تواند در بهبود این شرایط کمک شایانی داشته باشد بخصوص ناحیه ستون فقرات و مفاصل پا که ایستادن های طولانی و پیاده روی با کفش های غیر استاندارد می تواند صدمات جبران ناپذیری را به آن ها وارد کند.

همچنین شغل های خاص و فعالیت های حرفه ای کاری و ورزشی امروزه نیازمنده کفش های اختصاصی و استانداری هستند که با در نظر گرفتن شرایط و محیط کاری بتواند در عین احساس راحتی ، ایمنی را نیز برای شخص فراهم کند تا در درجه اول سلامتی و تندرستی افراد حفظ شود. پیاده روی و دویدن نیازمند کفش هایی است که طراحی زیره آن باید به گونه ای باشد تا فشار وارده از کف پا به ناحیه کمر و مفاصل پا شامل زانو و مچ برطرف شده و به ستون فقرات آسیبی وارد نشود.

بدلیل ساعات های طولانی استفاده جنس رویه نیز باید از مواد و الیافی ساخته شده باشد تادر عین انعطاف پذیری موجب تنفس پا در کفش شود. محصول مورد نظر با رعایت تمامی این استانداردها راحتی و سلامتی را برای شما به ارمغان می آورد. زیره PU تزریق : زیره این کفش ساخته شده از مواد پلی اورتان می باشد که در عین سبکی ، مقاومت بسیار بالایی در اصطکاک با زمین دارند. ضد ساییدگی حتی در طولانی مدت می باشد و از سر خوردن روی سطوح خیس و لغزنده جلوگیری می کند.

همچنین روی زمین های گرم یا سرد از ترک خوردن زیره جلوگیری می کند و مانع انتقال گرما یا سرما از زمین به داخل کفش می شوند. در ساخت این مدل کفش ها مواد پلی اورتان (PU) بصورت مایع با حرارت بالا همراه رویه کفش قالب گیری می شود تا بالاترین استحکام را در لبه های کفش ایجاد کند.

“کفش فرزین : گروه صنعتی کفش فرزین با نام تجاری کفش علی فرزین با سابقه بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه تولید انواع کفش از سال 1367 با اخذ مجوز های لازمه از مراجع ذیصلاح و با تاسیس کارخانه تولید انبوه و مکانیزه کفش را دستور کار خود قرار داده و هم اکنون در کارخانه ای مجهز با استفاده از ماشین آلات مدرن و بهره مندی از تکنولوژی و فن آوری های روز دنیا در صنعت کفش در راستای دستیابی به بالاترین فن آوری های جهان در این صنعت به فعالیت خود ادامه می دهد.

در حال حاضر محصولات این برند در داخل کشور با شبکه توزیع وسیعی پخش و بدست مصرف کنندگان عزیز می رسد و همچنین این محصولات از طریق بنگاههای واسطه به کشورهای آسیای میانه و حوزه خلیج فارس و همچنان کشورهای همسایه صادر میگردد. کفش فرزین بهترین محصولات را با کمک مشتریان خود با جدید ترین فن آوری های روز دنیا تولید و عرضه می نماید و مشتریان محصولات این برند را با ضمانت دریافت می نمایند که همگی در راستای تقاضای مصرف شده اند.

بهترین نوع چرم گاوی درجه یک صادراتی در رویه و چرم بزی صادراتی درجه یک در آستری و کف یک تکه چرم تزریقی پفکی و زیره تزریقی با خاصیت ایر کاندیشن و آنتی میکروبیال با انواع مواد PU و TPU و LASTIC از نوع بهترین برند های اروپایی این برند را از سایر برندهای کشور متمایز نموده است.”

کفش طبی مردانه طاها کد K-1347

 

کفش طبی مشکی مردانه طاها کد K-1347

جنس رویه چرم طبیعی
کفی کفش قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
سایر توضیحات قابلیت نظافت توسط واکس و مواد مراقبت از چرم طبیعی

کفش طبی مردانه طاها کد 1347 ، یکی از جدیدترین مدل های کفش مردانه طاها میباشد. این کفش با بهره گیری از رویه ی چرم مرغوب صد در صد طبیعی گاوی و زیره ی مقاوم پلی اورتان از دوام و استحکام بالایی برخوردار میباشد.

کفش طبی مردانه طاها کد BR-1646

 

کفش اسپرت طبی مردانه طاها کد BR-1646

جنس رویه چرم
کفی کفش قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه
چرم مرغوب صد در صد طبیعی گاوی

کفش طبی مردانه طاها کد 1646 ، یکی از جدیدترین مدل های کفش مردانه طاها میباشد. این کفش با بهره گیری از رویه ی چرم مرغوب صد در صد طبیعی گاوی و زیره ی مقاوم پلی اورتان از دوام و استحکام بالایی برخوردار میباشد.

کفش طبی مردانه تبریز پای آرا مدل پاکمهر کد Tabriz 207

 

کفش طبی مردانه تبریز پای آرا مدل پاکمهر کد Tabriz 207

جنس رویه چرم , پلی اورتان
کفی کفش قابلیت گردش هوا , طبی , قابل تعویض
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
سایر توضیحات رویه چرم طبیعی گاوی دو لایه
آستر چرم طبیعی بزی
کفی طبی ضد خستگی EVA با رویه چرم طبیعی گوسفندی
زیره با طراحی 5لایه طبی از جنس پلی یورتان ایتالیایی ضد سایش

کالج طبی تمام چرم مردانه پای آرا تبریز مدل پاکمهر با رویه ای از چرم طبیعی دو لایه گاوی ، آستری از چرم طبیعی بزی و کفی طبی از جنس چرم طبیعی گوسفندی تولید شده است. در تولید این محصول از بالاترین تکنولوژی روز صنعت کفش جهانی استفاده شده است.

زیره “سبک” و “طبی” این مدل با استفاده از مواد اولیه ایتالیایی در چند لایه طراحی و بوسیله دستگاه های تمام اتومات آلمانی به رویه آن تزریق شده است بطوری که زیره و رویه یکپارچه بود و امکان پارگی وجود ندارد.این زیره دارای استاندارد طبی BQS در طراحی می باشد. کیفیت این مدل مخصوص صادرات به کشورهای اروپایی بوده و مناسب افرادی است که بدنبال محصولی راحت و طبی با طول بسیار بسیار بالا هستند.

کفش طبی مردانه طاها کد BK-1351

 

کفش چرمی طبی مردانه طاها کد BK-1351

جنس رویه چرم طبیعی
کفی کفش قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
سایر توضیحات چرم مرغوب صد در صد طبیعی گاوی

کفش مردانه طبی طاها کد 1351 ، یکی از جدیدترین مدل های کفش مردانه طاها میباشد. این کفش با بهره گیری از رویه ی چرم مرغوب صد در صد طبیعی گاوی و زیره ی مقاوم پلی اورتان از دوام و استحکام بالایی برخوردار میباشد.

کفش طبی مردانه شهرام طب مدل 1001 کد 9

 

کفش طبی شهرام طب مدل 1001 کد 9

جنس رویه چرم
کفی کفش قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , طبی , ساده
زیره کفش قابلیت گردش هوا , مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده , تخت
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه

این مدل به دلیل داشتن جنسی از نوع چرم طبیعی باعث شده کفش مدت زمان طولانی حالت خود را حفظ کند . به خاطر جنس چرم طبیعی کفش ، هوا به خوبی در کفش جریان داشته و میتواند پا شما را در فواصل گرم به خوبی خنک نگه دارد و جلوگیری کند از هرگونه بوی بد در کفش شما . این مدل به دلیل داشتن پنچه ای بزرگ باعث شده پا شما در کفش دو چندان احساس راحتی کرده و در پیاده روی های طولانی به هیچ عنوان احساس خستگی نکنید.

این مدل به دلیل بند دار بودن و ظاهری زیبا باعث شده تا آقایان شیک پوش بتوانند در مراسم های رسمی خود از آن استفاده کرده و زیبایی خود را دو چندان کنند . همچنین این کفش به دلیل طبی بودن باعث شده بعد چند بار پوشیدن کفش شکل پا شما را گرفته و کاملا احساس راحتی را به شما منتقل کند . همچنین این مدل به دلیل داشتن زیره ای بسیار مقاوم و دوخت بسیار قوی باعث شده کف کفش دچار ساییدگی نشده و مقاوم در برابر شکستگی را داشته باشد .

کفش طبی مردانه ژیوار کد ZH-104

 

کفش شیک آجدار طبی مردانه ژیوار کد ZH-104

جنس رویه چرم
کفی کفش طبی
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , آج دار
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه

کفشی چهار فصل جهت استفاده در مکانهای مختلف طراحی و تولید شده است. رویه کفش چرم طبیعی، آستر چرم طبیعی، زیره کفش از جنس پیو درجه یک و بشکل تزریق مستقیم تولید شده است. چرم طبیعی این کفش از تعریق پا جلوگیری می کند. علاوه بر تخت طبی، کفی طبی و چرم از خصوصیات بارز این کفش می باشد. همراه با این کفش از پیاده روی و کارهای روزمره خود لذت ببرید.

کفش مشکی طبی مردانه دکتر فام کد 1602

 

کفش طبی مردانه دکتر فام کد 1602

جنس رویه چرم
کفی کفش طبی , قابل تعویض
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات مقاوم در برابر سایش , کفی طبی

کفش طبی مردانه دکتر فام مدل1602 یکی از جدیدترین و در عین حال راحت ترین مدل های کفش طبی مردانه است ، وزن بسیار سبک کفش در کنار رویه و آستر و کفی چرم طبیعی گاوی علاوه بر استحکام موجب دوام فوق العاده بالای این کفش شده است. در این کفش تمامی قسمت های پا با سطوح چرم طبیعی در تماس بوده که همین امر موجب میشود تا میزان تعریق و بوی نا مطبوع پا تا حد زیادی کاهش یابد. وزن سبک زیره پلی اورتان و قالب و پاخور مناسب این کفش ، این محصول را به انتخاب مناسبی برای تمام کسانی که به راحتی و سلامت پای خود اهمیت میدهند تبدیل کرده است.

کفش طبی مردانه آتن کد 1566

 

کفش شیک و طبی مردانه آتن کد 1566

جنس رویه چرم
کفی کفش طبی، قابل تعویض
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , کفی طبی
سایر توضیحات رویه و آستر چرم طبیعی گاوی و زیره مقاوم پلی اورتان

کفش طبی چرم مردانه آتن مدل 1566 ، یکی از راحت ترین و مقاوم ترین کفش های طبی است که توانسته در عین زیبایی و به روز بودن ،1180 یک کفش طبی باشد و راحتی را برای پا به ارمغان بیاورد. این کفش با بهره گیری از رویه و آستر چرم طبیعی از دوام فوق العاده ای نیز برخوردار است.

کفش مشکی طبی مردانه پارس مدل 1684

 

کفش چرم طبی مردانه پارس مدل 1684

جنس رویه چرم مصنوعی
وزن کفش (یک لنگه) 350 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات کفش چرم طبی مردانه
کفش طبی مردانه شهر چرم کد 1-39099

 

کفش طبی شهر چرم کد 1-39099

جنس رویه چرم طبیعی
کفی کفش قابلیت ارتجاعی , طبی
زیره کفش مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
سایر توضیحات دارای کفی طبی و استاندارد
دارای زیره مقاوم در برابر سایش
چرم طبیعی با دوام
کفش مردانه طبی مدل Farhad کد11

 

کفش طبی مدل Farhad کد11 مردانه

جنس رویه چرم طبیعی
وزن کفش (یک لنگه) 365 گرم
جنس زیره کفش پلی اورتان
سایر توضیحات زیره پی یو
کفی چرم
رویه چرم طبیعی
آستر چرم طبیعی

استفاده از کفش طبی و مناسب برای پیاده روی و ایستادن های طولانی مدت برای سلامت پا بسیار ضروری است. کفش طبی مردانه مدل Farhad دارای قوس طولی وعرضی استاندارد و متناسب با قوس های طبیعی موجود در پا می باشد و دارای پنجه پهن است. شیب داخلی این کفش مناسب و دارای استاندارد مورد نیاز است.کفش مردانه Farhad دارای ارتفاع پاشنه استاندارد می باشد. زیره این کفش از جنس پلی یورتان است و خاصیت ضربه گیری دارد. رویه این کفش از جنس چرم طبیعی است که باعث ایجاد جریان هوا در داخل کفش می شود. آستر، رویه و کفی این کفش چرم طبیعی است.

امتیاز شما به این مطلب چنده؟
بهترین کفش طبی مردانه در ایران بهترین برند کفش طبی مردانه کفش طبی مردانه خارجی کفش طبی مردانه مدل تایماز قیمت کفش طبی مردانه کفش راحتی طبی مردانه کفش طبی مردانه کلارک کفش طبی مردانه شیما راهنمای خرید کفش طبی مردانه قیمت کفش طبی قیمت کفش طبی مردانه ملی کفش طبی اسپرت مردانه خرید کفش طبی مردانه دیجی کالا خرید کفش طبی مردانه خرید کفش طبی مردانه برای دیسک کمر خرید کفش طبی مردانه اسپرت خرید کفش طبی مردانه تبریز خرید کفش طبی مردانه ارزان خرید کفش طبی مردانه سایز بزرگ خرید اینترنتی کفش طبی مردانه خرید کفش طبی مردانه دکتر شول خرید کفش طبی مردانه اکو قیمت کفش طبی مردانه دیجی کالا قیمت کفش طبی مردانه تبریز کفش طبی مردانه تن تاک کفش طبیعت گردی مردانه کفش طبی پرستاری مردانه کفش طبیعت گردی مردانه ایرانی کفش طبی پیاده روی مردانه کفش طبی چرم مردانه دیجی کالا کفش طبی ملی مردانه کفش طبی تابستانی مردانه کفش طبی ورزشی مردانه کفش طبی اداری مردانه کفش طبی ساق دار مردانه کفش طبی مردانه بهترین کفش طبی زنانه در تهران کفش طبی خارجی قیمت کفش طبی مردانه نادر قیمت کفش طبی مردانه دکتر ماخ قیمت کفش طبی مردانه فرزین قیمت کفش طبی مردانه شعله قیمت کفش طبی مردانه پاتکان قیمت کفش طبی مردانه دکتر شول قیمت کفش چرم طبیعی مردانه دیجی کالا کفش مردانه کفش اسپرت پسرانه خرید کفش اسپرت مردانه خرید کفش اسپرت مردانه 2019 کفش رسمی مردانه قیمت کفش اسپرت مردانه 2017 کفش مجلسی مردانه قیمت کفش مردانه قیمت کفش مردانه چرم قیمت کفش مردانه دیجی کالا قیمت کفش مردانه ارسی قیمت کفش مردانه اسکیچرز قیمت کفش مردانه نوین چرم قیمت کفش مردانه چرم مشهد قیمت کفش مردانه رسمی قیمت کفش مردانه کتانی قیمت کفش مردانه تن تاک انواع کفش مردانه خرید کفش اسپرت مردانه ارزان کفش راحتی مردانه حراج کفش مردانه ارزان خرید کفش مردانه خرید کفش مردانه دیجی کالا خرید کفش مردانه چرم خرید کفش مردانه ارزان خرید کفش مردانه مجلسی خرید کفش مردانه اینترنتی خرید کفش مردانه چرم اصل خرید کفش مردانه رسمی خرید کفش مردانه ارزان اینترنتی خرید کفش مردانه صندل

نظرات کاربران
هیچ نظری ثبت نشده است

نام شما
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظرات


بیشتر بخوانید
خواص بی نظیر مریم گلی برای بدن
گیاه مریم گلی خواص و فواید های شگفت انگیز برای سلامتی و زیبایی دارد، مریم گلی خاصیت های فراوانی برای پوست و مو هم دارد.
ادامه مطلب >
آشنایی با خواص سماق؛یکی از آنتی اکسیدان های برتر
سماق از جمله چاشنی‌های دوست داشتنی و پرطرفدار است که از دیرباز استفاده از آن در غذاهای مختلف پیشنهاد می‌شود، اما آیا دلیل این توصیه‌ها تنها به خاطر مزه ترش و میوه‌ای آن است؟ برای پاسخ به این سوال و ه...
ادامه مطلب >
دانستنی های خواص و مضرات خاکشیر و نگهداری آن
خاکشیر، گیاهی یکساله یا دوساله از تیره شب بویان است و بلندی ساقه آن تا یک متر نیز می‌رسد.
ادامه مطلب >
با فواید و مضرات عدس بیشتر آشنا شوید
بخاطر هضم آسان و آهن و پروتئین عدس، خوردن روزانه آن به عملکرد بدن کمک می کند و جلوی بیماری های عفونی را می گیرد.
ادامه مطلب >
با خواص نخود بیشتر آشنا شوید
نخود فواید فراوانی دارد و می توان گفت که برای سلامت بدن فوق العاده است، روشن شدن پوست صورت، درمان عفونت های قارچی و تقویت رشد مو نمونه هایی از خواص نخود می باشد.
ادامه مطلب >
آنچه در مورد فواید و خواص ماش باید بدانید
خواص ماش (Mung bean) شامل کاهش کلسترول خون، پیش‌گیری از سرطان، مفید برای دیابتی‌ها، منبع پروتئین گیاهی و مفید در درمان کم‌خونی و اسهال است.
ادامه مطلب >
تیپ های جذاب سحر قریشی+ تصاویر
سحر قریشی بازیگر جذاب و خوشتیپی است که سبک لباس پوشیدن او و مدل لباس های خاص و محبوب اش همیشه مورد توجه قرار میگیرد.
ادامه مطلب >
خواص شگفت انگیز میگو و مضرات احتمالی آن
یکی از لذیذترین غذاهای دریایی میگو است که نسبت به سایر غذا های دریایی کالری کم تری دارد هم چنین پروتئین موجود در میگو کیفیت بالایی دارد و میگو سرشار از تمام اسید آمینه های لازم برای بدن است.
ادامه مطلب >
در پخت یک سوپ خوشمزه چه رمز و رازهایی است؟
یک سوپ خوشمزه و مقوی همیشه می تواند در سفره ی ما برای خودش جایی داشته باشد. چه در مهمانی ها و مجالس مان، یا در سفره های خودمانی و میان وعده های روزانه!
ادامه مطلب >