ﺳﻪشنبه, 11 مهر,1402
آدرس ایمیل
info[@t]beh-zone.ir

نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی های سری 85 رونیکس


نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی های سری 85 رونیکس

مطالبی که در رابطه با نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی نوشته شده و به اشتراک گذاشته می شوند به کاربران صنایع مختلف که از این ابزار استفاده می کنند، کمک می کند تا پیش از خرید، دستگاه مورد نظر خود را با ابزارآلات مشابه مورد مقایسه قرار داده و ابزاری باکیفیت و متناسب با نوع فعالیت خود انتخاب کنند.

مقدمه

پیچ گوشتی شارژی از جمله ابزارآلات پرکاربرد و مهم کارگاه های مختلفی از جمله کارگاه های نجاری، کابینت سازی، مبلمان سازی و تعمیرگاه های مختلف از جمله مکانیکی ها، تعمیرات لوازم خانگی، صنایع الکترونیک و… است. این ابزار که عملکردی مشابه همان پیچ گوشتی های دستی دارد، برای بستن یا باز کردن پیچ هایی در ابعاد و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

پیچ گوشتی شارژی در دست کاربر

یک مدل پیچ گوشتی شارژی در دست کاربر

 

پیچ گوشتی شارژی چیست و نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی چه کمکی به ما می کند؟

پیچ گوشتی شارژی ابزاری جهت سرعت بخشیدن به روند پیچ کاری بر سطوح مختلف است که با استفاده از نیروی باتری فعالیت می کند. کاربرد گسترده این نوع پیچ گوشتی استفاده از آن‌ به صورت وسیع و در تمامی فعالیت ‌های حرفه‌ ای و حتی خانگی را گسترش داده است. این نوع پیچ گوشتی ‌ها که قابلیت باز کردن هر نوع پیچی فارغ از کوچکی و بزرگی آن را دارند، در سال های اخیر از محبوبیت بیشتری برخوردار شده ‌اند و همین موضوع برند های مختلف طراحی و تولید ابزار را بر آن داشته تا انواع مختلفی از این ابزار با ویژگی های متفاوت را تولید و به بازار ابزار جهان عرضه کنند.

 

اگر چه کار همه این دستگاه ها باز و بسته کردن پیچ است اما کاربرد آن ‌ها برای مصارف خانگی یا حرفه ای بر اساس توان، ظرفیت باتری، سرعت، گشتاور و… تعیین می شود تا کاربران ابزاری متناسب با فعالیت مد نظر خود خریداری کنند. این مطلب که با عنوان نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی سری 85 رونیکس ارائه شده است به شما برای انتخاب پیچ گوشتی شارژی مناسبتان از میان پیچ گوشتی های سری 85 رونیکس کمک خواهد کرد.

 

آیا پیچ گوشتی شارژی همان دریل شارژی است؟!

موتور پیچ گوشتی های شارژی از انواع موتورهای DC بوده و ظاهر و عملکردی بسیار شبیه به دریل ها دارند. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران عمومی این دو محصول را با یکدیگر اشتباه گرفته یا به غلط این دو ابزار را یکی می دانند.

پیچ گوشتی شارژی عموما ابزاری با گشتاور و سرعت پایین است که تنها برای باز و بسته کردن پیچ هایی در ابعاد و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا این دستگاه دارای امکان اتصال مته نبوده و اگر برای سوراخکاری بکار گرفته شود به سرعت آسیب دیده و عمر مفید آن کاهش می یابد. این در حالی است که دریل ها یا دریل-پیچگوشتی های شارژی ابزارآلاتی با گشتاور و سرعتی به مراتب بالاتر هستند که در درجه اول برای سوراخکاری استفاده شده و به دلیل برخورداری از کلید چپگرد/راستگرد گاها به عنوان پیچ گوشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بستن پیچ با پیچ گوشتی شارژی

نحوه صحیح در دست گرفتن و استفاده از پیچ گوشتی شارژی

 

checked از دیگر تفاوت های اصلی این دو ابزار به نوع ابزارگیر آن ها نیز می توان اشاره کرد. دریل ها برای ثابت نگه داشتن مته از سه نظام با ظرفیت های مختلف استفاده می کنند اما پیچ گوشتی ها به ابزارگیر یا کولتی مجهز هستند که تنها امکان اتصال قطعات و سری های پیچ گوشتی به آنها وجود دارد.

 

پیچ گوشتی شارژی چه مزایایی نسبت به پیچ گوشتی برقی دارد؟

پیچ گوشتی‌ شارژی در مقایسه با پیچ گوشتی برقی معمولا‌ از ظاهر جمع و جور تر و وزن کمتری برخوردار است که این موضوع استفاده از این ابزار برای باز و بسته کردن پیچ در مکان ‌های دور از دسترس و به ویژه در شرایط عدم دسترسی به برق را بسیار راحت می ‌کند.

 

این دستگاه ‌ها نظر بسیاری از نجار‌ها ، کابینت سازان، مکانیک ها و به طور کلی مشاغلی که در طول روز زیاد با باز و بسته کردن پیچ سر و کار دارند را به خود جلب کرده است. عموم این نوع پیچ گوشتی ‌ها تاشو (مجهز به دسته قابل چرخش) بوده و قابل استفاده به دو صورت مستقیم و تفنگی، متناسب با راحتی کاربر و مکان مورد استفاده او هستند.

 

پیچ گوشتی شارژی

اتصال قطعات چوبی به یکدیگر با استفاده از پیچ گوشتی شارژی

 

idea (2)از پیچ گوشتی‌ های شارژی برای مصارف خانگی نیز استقبال زیادی شده است اما لازم به ذکر است که پیچ گوشتی های شارژی خودکاری، که ظاهری شبیه خودکار و یا پیچ گوشتی های معمولی کوچک دارند نیز گزینه مناسبی برای مصارف خانگی محسوب می شوند.

 

نقد و بررسی پیچ گوشتی های شارژی سری 85 رونیکس

سری 85 رونیکس مجموعه ای متشکل از پیچ گوشتی و دریل-پیچگوشتی های شارژی است که همگی از باتری هایی با ظرفیت بالا و توان و گشتاور فوق العاده برخوردار بوده و بدنه هایی سبک وزن و ارگونومیک دارند. در نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی سری 85 رونیکس که امروز با شما به اشتراک گذاشته می شود، ما تنها به نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی این سری پرداخته و مزایای هر یک از پیچ گوشتی های سری 85 از ابزارآلات صنعتی رونیکس را برای شما شرح خواهیم داد.

پیش از آن باید بدانید که سری 85 دارای چهار مدل پیچ گوشتی شارژی است که ما به ترتیب کد محصول به بررسی پیچ گوشتی های شارژی سری 8500، 8505، 8530 و 8536 خواهیم پرداخت.

 

نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس

 

پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس

پیچ گوشتی شارژی مشتی 8500 رونیکس

 

پیچگوشتی شارژی مشتی 8500 رونیکس از یک باتری لیتیوم-یون 3.6 ولتی ساخت شرکت سامسونگ کره جنوبی به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌ کند. ابزارگیر این پیچگوشتی دارای سری 6 وجهی و ظرفیت 1.4 اینچی بوده و گشتاور آن به 3 نیوتن ‌متر می ‌رسد. کلید روشن و خاموش این دستگاه حالت گازی نداشته و با فشردن کلید، دستگاه با سرعت 200 دور در دقیقه به چرخش در می ‌آید.این سرعت و گشتاور نیروی لازم برای پیچ کاری بر سطح انواع چوب و نئوپان با تراکم کم را به وجود می آورد و با برخورداری از حداقل وزن، کلید چپگرد/راستگرد و کلید قفل کن سرعت، حداکثر راحتی کاربر را هنگام فعالیت های طولانی مدت فراهم می آورد.

این محصول که علاوه بر صنعت نجاری در صنایع الکترونیک و برای بردهای الکترونیکی و یا در صنعت مکانیک و حتی برای مصارف عمومی بکار گرفته می شود و به دلیل برخورداری از باتری به سادگی قابل حمل و استفاده در شرایط مختلف است، در یک کیف آلومینیومی سبک وزن ارائه می شود تا امکان حمل و نقل ابزار بیش از پیش آسان شود.

pinبه علاوه از مهم ترین مزیت های این ابزار شارژی پس از جثه کوچک، قدرت مناسب و چراغ LED تعبیه شده بر سطح بدنه، به 102 عدد از انواع سری های پیچ گوشتی در سایز ها و ابعاد مختلف که در بسته بندی و کیف آلومینیومی محصول عرضه می شوند می توان اشاره کرد.

 

نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی 8505 رونیکس

پیچ گوشتی شارژی 8505 رونیکس

پیچ گوشتی شارژی خشابی 8505 رونیکس

 

پیچگوشتی شارژی خشابی 8505 رونیکس که 560 گرم وزن داشته و دارای سرعت گردش آزاد 200 دور در دقیقه است از نظر میزان قدرت شباهت بسیاری به محصول 8500 داشته و باتری لیتیومی ساخت شرکت سامسونگ کره جنوبی آن نیز ولتاژی برابر 3.6 ولت ایجاد می کند. تفاوت بارز این دو محصول در تعداد متعلقات و نحوه اتصال این متعلقات به ابزار است. این پیچگوشتی شارژی دارای 18 سری مختلف با سایزهای متفاوت بوده و همچنین یک رابط سری پیچ گوشتی 6 سانتی ‌متری نیز همراه این محصول و متعلقات آن ارائه می شود.

سری های این پیچگوشتی به صورت 3 خشاب 6 عددی عرضه شده و به ابزارگیر 1.4 اینچی دستگاه متصل می شوند. قابلیت چپ گرد و راست گرد به علاوه گشتاور 3 نیوتن متری این محصول به کاربر اجازه باز و بسته کردن پیچ ‌های مختلف در ابعاد و اندازه های گوناگون را می‌ دهد. همچنین یک عدد چراغ LED در قسمت جلوی این ابزار تعبیه شده است که با کار کردن دستگاه، روشن می ‌شود و امکان کار در محیط های تاریک و کم نور را برای کاربر فراهم می کند.

 

settingsاز دیگر تفاوت های پیچگوشتی های شارژی 8500 و 8505 نوع بسته بندی آنها را نیز می توان نام برد. به این جهت که 8505 برخلاف 8500 در یک کیف BMC مقاوم در برابر ضربه به جای یک کیف آلومینیومی بسته بندی شده و به بازار ابزار ارائه می شود.

 

نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی 8530 رونیکس

 

پیچ گوشتی شارژی 8530 رونیکس

پیچ گوشتی شارژی تاشو 8530 رونیکس

 

پیچگوشتی شارژی تاشو 8530 رونیکس مجهز به باتری لیتیوم 3.6 ولت با ظرفیت 1.5 آمپر ساعت است. این باتری توان لازم برای ایجاد سرعتی بالغ بر 210 دور در دقیقه در موتور را به وجود می آورد. این دستگاه مجهز به نشانگر میزان شارژ باتری و شارژر با قابلیت شارژ سریع بوده و تنها به 50-60 دقیقه زمان برای شارژ شدن به صورت کامل نیاز دارد.

 

اما از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان تجهیز با ترکمتر 1+15 حالته که دقت بالای روند کار، با تنظیم گشتاور و عدم ورود آسیب به سطح کار را به همراه دارد و قابلیت کارکرد در دو حالت مستقیم و تفنگی با استفاده از ویژگی «تاشو بودن» دستگاه را نام برد.

 

این محصول با حداکثر گشتاور 5 نیوتن ‌متر به همراه یک فست شارژر و 39 قطعه سر پیچگوشتی، بکس و متعلقات مربوطه در یک کیف BMC مقاوم در برابر ضربه به کاربران عرضه می ‌شود.

 

نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی 8536 رونیکس

پیچ گوشتی شارژی 8536 رونیکس

پیچ گوشتی شارژی تاشو 8536 رونیکس

 

117 عدد از انواع سری‌ های پیچگوشتی با روکش تیتانیوم، در کیف BMC ضد ضربه، مهم ترین و بارزترین مزیت پیچگوشتی شارژی تاشو 8536 رونیکس نسبت به دیگر پیچگوشتی های شارژی سری 85 است.

این محصول نیز انرژی مورد نیاز خود را از یک باتری 3.6 ولت ساخت شرکت سامسونگ کره جنوبی تامین می کند، گشتاوری برابر 3 نیوتن متر و سرعتی بالغ بر 200 دور در دقیقه دارد. تجهیز این ابزار با ترکمتر 1+6 حالته، گشتاور محصول را مطابق با میل کاربر تنظیم کرده و علاوه بر افزایش دقت روند کار، از ورود آسیب به سطح قطعه کار و خود دستگاه جلوگیری می کند.

این پیچگوشتی دستگاهی با قابلیت کارکرد در دو حالت مستقیم و تفنگی با استفاده از ویژگی تاشو بودن و دارای بدنه ای ارگونومیک، جمع و جور و بسیار سبک با تنها 600 گرم وزن برای حمل و جابه ‌جایی هر چه آسان ‌تر است که مجهز به دو چراغ نشانگر میزان شارژ باتری و LED جهت کار در محیط های تاریک و کم نور نیز است.

 

warningمهم ترین نکته ای که هنگام خرید پیچگوشتی های شارژی سری 85 رونیکس باید به آن توجه کنید این است که طراحی این محصولات متناسب با فعالیت های سخت و سنگین نبوده و با توجه به سرعت و گشتاوری که در نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی سری 85 رونیکس به آنها اشاره کردیم، این ابزارآلات برای پیچ کاری بر سطح برد های الکترونیکی و چوب هایی با تراکم پایین مناسب بوده و استفاده از آنها بر سطوح متراکم از عمر مفید دستگاه می کاهد و در بسیاری از موارد موجب ورود آسیب به ابزار شما می شود.

 

سوالات متداول

1- تفاوت پیچ گوشتی شارژی با دریل-پیچ گوشتی شارژی چیست؟
پیچ گوشتی شارژی عموما ابزاری با گشتاور و سرعت کمتر است که تنها برای پیچ کاری مورد استفاده قرار می گیرد اما دریل-پیچ گوشتی ها از سرعت و گشتاور بیشتری برخوردار بوده و در درجه اول جهت سوراخکاری بکار گرفته می شوند.

2- مهم ترین پارامترهایی که هنگام انتخاب یک پیچ گوشتی شارژی باید مد نظر قرار داده شوند کدام اند؟
ظرفیت باتری، گشتاور محصول و وزن و ابعاد آن از مهم ترین ویژگی هایی هستند که هنگام انتخاب یک پیچ گوشتی شارژی باید به آنها توجه کنید.

3- آیا سری ها در دستگاه پیچ گوشتی شارژی قابل تعویض هستند؟
بله. سری ها در این نوع دستگاه قابل تعویض بوده و ممکن است همراه با خود محصول ارائه شوند یا به صورت جداگانه توسط کاربر خریداری شوند.

 

جمع بندی

در پایان جدولی در اختیار شما قرار گرفته که خلاصه نقد و بررسی پیچ گوشتی های شارژی سری 85 رونیکس در آن قرار داده شده است. با مراجعه به این جدول به سادگی می توانید تمامی چهار مدل پیچ گوشتی سری 85 را با یکدیگر مقایسه کرده و ابزار مناسب خود را از میان آنها انتخاب کنید.

 

 کد محصول گشتاور سرعت ولتاژ باتری ظرفیت ابزارگیر وزن نوع بسته بندی متعلقات
8500 3 نیوتن متر 200 دور 3.6 ولت 1.4 اینچ 600 گرم کیف آلومینیومی 102 عدد سری پیچگوشتی
8505 3 نیوتن متر 200 دور 3.6 ولت 1.4 اینچ 560 گرم کیف BMC 18 عدد سری پیچگوشتی به صورت خشاب و یک رابط سری پیچگوشتی 6 سانتی‌متری
8530 5 نیوتن متر 210 دور 3.6 ولت 1.4 اینچ 420 گرم کیف BMC 39 عدد سری پیچگوشتی، بکس و دیگر متعلقات مربوطه
8536 3 نیوتن متر 200 دور 3.6 ولت 1.4 اینچ 600 گرم کیف BMC 117 عدد سری پیچگوشتی، بکس و دیگر متعلقات مربوطه

جدول خلاصه نقد و بررسی پیچ گوشتی های شارژی سری 85 رونیکس

پس از مطالعه نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی سری 85، برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هر یک از محصولات مرتبط با این مقاله و دیگر ابزارآلات برند رونیکس می توانید به سایت اصلی رونیکس مراجعه نموده و سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق بخش کامنت همین صفحه با کارشناسان ما به اشتراک بگذارید.

امیدواریم که نقد و بررسی پیچ گوشتی شارژی به این روش به شما کاربران و صنعتگران عزیز برای انتخاب ابزار مناسب شغلتان کمک نموده و برای افزایش سرعت روند فعالیتتان شما را یاری کند.

امتیاز شما به این مطلب چنده؟
پیچ گوشتی شارژی رونیکس کد 8530 پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8536 قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8530 پیچ گوشتی شارژی رونیکس سری ۸۰ پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8012c بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس پیچ گوشتی شارژی رونیکس دیجی کالا پیچ گوشتی شارژی رونیکس ترب پیچ گوشتی شارژی رونیکس پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8012 پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8500 پیچ گوشتی شارژی رونیکس ۸۵۳۶ پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8618 پیچ گوشتی شارژی رونیکس ۸۰۱۸ پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل ۸۵۳۶ پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8018 قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8500 پیچ گوشتی شارژی دیجی کالا قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8212 انواع دریل شارژی رونیکس قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8906 خرید پیچ گوشتی شارژی رونیکس خرید دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس خرید پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8500 خرید پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8500 خرید دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس کد 8014 خرید اینترنتی دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8612 قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8505 قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس ۸۰۱۲ قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس 8614 قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس ۸۵۳ قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8500 قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8614 ارزانترین دریل پیچ گوشتی شارژی پیچ گوشتی شارژی پارکساید دیجی کالا پیچ گوشتی شارژی ماکیتا ژاپن قیمت پیچ گوشتی شارژی قیمت پیچ گوشتی شارژی ماکیتا پیچ گوشتی شارژی قلمی پیچ گوشتی شارژی بوش پیچ گوشتی شارژی شیائومی پیچ گوشتی شارژی پیچ گوشتی شارژی ماکیتا پیچ گوشتی شارژی دیوالت پیچ گوشتی شارژی توسن پیچ گوشتی شارژی هیوندای پیچ گوشتی شارژی دست دوم پیچ گوشتی شارژی ادون قیمت دریل پیچ گوشتی برقی دریل پیچ گوشتی شارژی قیمت پیچ گوشتی برقی دریل شارژی ارزان دیجی کالا خرید پیچ گوشتی شارژی شیائومی خرید پیچ گوشتی شارژی موبایل خرید پیچ گوشتی شارژی ماکیتا خرید پیچ گوشتی شارژی بوش خرید پیچ گوشتی شارژی توسن خرید پیچ گوشتی شارژی ادون خرید پیچ گوشتی شارژی دیوالت خرید پیچ گوشتی شارژی pm خرید پیچ گوشتی شارژی میلواکی خرید پیچ گوشتی شارژی قیمت پیچ گوشتی شارژی بوش قیمت پیچ گوشتی شارژی توسن قیمت پیچ گوشتی شارژی pm قیمت پیچ گوشتی شارژی دیوالت قیمت پیچ گوشتی شارژی ادون قیمت پیچ گوشتی شارژی کرون قیمت پیچ گوشتی شارژی باس قیمت پیچ گوشتی شارژی ماکیتا مدل 6723dw

نظرات کاربران
هیچ نظری ثبت نشده است

نام شما
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظرات


بیشتر بخوانید
چطور ساس را ریشه کن کنیم؟
حشره ساس، این حشره‌ی خون‌خوار و مزاحم، با وجود جثه‌ی ریز بسیار قدرتمند است! این حشره ممکن است به هر خانه‌ای هجوم بیاورد و معمولا از بین بردن آن کار دشواری است.
ادامه مطلب >
شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی
قصد داریم دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی را به شما معرفی کنیم، که احتمال زیاد هیچ اطلاعاتی درباره ی آن نمی دانید پس بهتر است جهت اطلاع بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.
ادامه مطلب >
پیشگیری از بیماری های خودایمنی با ویتامین D
ویتامین D می تواند پاسخهای ایمنی را تعدیل کند. نقشی که ویتامین D در حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن ایفا می کند بسیار پیچیده است. مصرف ویتامین D، اسیدهای چرب امگا 3 یا هر دو خطر ابتلا به بیمارهای خود ایمنی...
ادامه مطلب >
نحوه فریز کردن برنج پخته
 یكی از سوالاتی كه برای بسیاری از ما تاكنون پیش آمده است این است كه برنج تا چند روز در یخچال و فریزر قابل نگهداری است؟ در این یادداشت چند نكته برای نگهداری هرچه بهتر برنج پخته ذكر خواهد شد.
ادامه مطلب >
آشنایی با نایلون حبابدار، کاربرد و ویژگی‌های آن
نایلون حبابدار، نوعی نایلون شفاف و ضربه گیر میباشد و به این علت که از حباب های پر از هوا بر سطحش تشکیل شده است. قدرت ضربه گیری مناسبی نیز دارد. به همین جهت هم از آن برای بسته بندی و نگهداری کردن کالا...
ادامه مطلب >
اصول ست کردن رنگ لباس با رنگ چشم
تعداد زیادی از خانم‌ها علاقه دارند که از لنزهای رنگی برای تغییر رنگ چشم خودشان استفاده کنند و یا از این طریق کاری کنند که رنگ چشم‌ هایشان مشخص‌ تر باشد. اما آیا می‌دانستید که استفاده از یک لباس مناسب...
ادامه مطلب >
خوابی آرام با انتخاب و خرید تشک مناسب
همه انسان‌ها برای حفظ شادابی و سلامتی، نیازمند خواب کافی هستند. یکی از مهم‌ترین عواملی که در خواب هر فرد تاثیرگذار است، تخت خواب و تشک است. از آنجا که خرید تشک بدون تحقیق، نتیجه‌ای جز بیخوابی ندارد،ت...
ادامه مطلب >
رژیم دانمارکی برای دستیابی به اندامی زیبا و لاغر
رژیم دانمارکی رژیمی به شدت دشوار است که هدف آن کاهش حدود ۱۱ کیلو در کمتر از دو هفته است. ایده اصلی رژیم دانمارکی این بوده است که به مردم کمک کند تا هرچه سریع تر وزن خود را کاهش دهند به خصوص برای آنها...
ادامه مطلب >
چگونه بهترین دکوراسیون آشپزخانه مدرن را داشته باشیم؟
یکی از جذابیت‌های زندگی امروز، تجربه‌ی لذت آشپزی در یک آشپزخانه مدرن است. البته این مدرن بودن فقط در استفاده از لوازم به‌روز خلاصه نمی‌شود، توجه به دکوراسیون، رنگ، نورپردازی، چیدمان و… دکوراسیون آشپز...
ادامه مطلب >